Hry první olympiády s Orbitem pro děti české republiky
14. - 19.6. 2003

 Pro zvětšení klikněte na obrázek.

Martin Vaniak a část delegace Adam Červinka, 1.zlato z ODM pro Olomoucký kraj Jiří Smola, vítěz skoku dalekého a běhu na 60m
Nejúspěšnější část výpravy - lukostřelci Jindra Bluma - stříbro ze stolního tenisu - se svým trenérem Ing. Antonínem Zvěřem a otcem Jindřichem Blumou Na tiskové konferenci se setkali dva olomoučtí zlatí medailisté se členy slovenské skupiny No Name (první zprava Smola a třetí zprava Balcar - vítěz skoku vysokého mladších žáků)
Běh na 800m mladších žáků. S číslem 475 bronzový Tomáš Nevtípil - reprezentant Olomouckého kraje. Lukostřelba - zlato pro Kateřinu Hradílkovou. Medaili předává předseda ČOV Dr. Jirásek. Triatlonisté před startem závodu. Vzadu vpravo bronzový Lukáš Purkar.
Zlatá štafeta 4x60m Věra Hamplová - bronzová ve výšce starších žákyň. (vpravo) Nejúspěšnější atleti olympiády s Danou Zátopkovou. (Jiří Smola - reprezentant Olomouckého kraje a Kateřina Čechová z Jihomoravského kraje)
Tenis: Lucie Vymazalová a Michaela Bezdíčková( i s brozem za dvouhru ) - bronzové medailistky ze čtyřhry. Nositelé ceny Fair Play - družstvo show-downu z Litovle. Slavnostní zakončení - delegace Olomouckého kraje.